Hana Ong Kar

cropped-fullsizeoutput_170b.jpeg

Jsem učitelka Kundaliní jógy podle Yogi Bhajana, učím v Praze a v Kolíně, zabývám se relaxací a terapií ve zvukových vibrací především s využitím gongu a dalších nástrojů.

Kundaliní jógu jsem potkala náhodou na jaře 2012, když jsem hledala pro mne nejvhodnější jógu a svého učitele. Nebyla to okamžitá láska na první pohled, ještě několik měsíců jsem zkoušela i jiné jógy, ale už jsem chodila pravidelně. Za to, že jsem kundaliní józe propadla a stala se učitelkou, vděčím Ireně Shanti, své první učitelce a velké inspiraci. Svůj první učitelský výcvik jsem dělala v její Akademii vnitřního vědomí, mými učiteli byli Guru Rattana, Guru Dharam, Amambir a další. V roce 2018 jsem ještě absolvovala učitelský trénink certifikovaný KRI a jsem certifikovaná učitelka Kundaliní jógy podle Yogi Bhajana.

Stále pracuji na svém dalším rozvoji a vzdělávání, např. studiem učitelského tréninku KRI pro učitele Kundaliní jógy, Level 2, absolvovala jsem 2 moduly, Mysl a Meditace (2017) a Životní cykly a styly (2019). Účastním se i dalších kurzů a workshopů, především se zahraničními učiteli, např. s Guru Rattanou (USA) nebo Hari Bhajan Kaur (Itálie).

V letech 2021 a 2022 jsem absolvovala roční výcvik Terapeutické Kundaliní jógy (online) vedený Anjou Luhrs.

V srpnu 2019 jsem absolvovala Gong Master Training s Donem Conreaux a Aidanem McIntyrem a v létě 2020 další GMT s oběma těmito učiteli na Slovensku.
Duben 2022 výcvik Gong Jóga Nidra s Mehtab Benton (online)
Gong Master Training s Donem Conreaux a Aidan McIntyre a dalšími učiteli jsem si v létě 2022 s malou českou skupinou v Anglii dala ještě jednou.

Kontakty:

tel: 602 328 377

email: hana@ongkar.cz

Facebook