Kurz hraní na gong + Gong Puja

Prodloužený víkend 28.4. – 1.5. Wildenava
(místo je uprostřed lesů na úbočích řeky Ohře mezi Karlovými Vary a Loktem)

Kurz je určen pro všechny zájemce o gong, pro vás, kdo gong máte a hrajete na něj doma nebo jako učitelé Kundalini jógy na lekcích k relaxaci, a chcete se dozvědět o gongu více a získat novou inspiraci pro své hraní, a samozřejmě i pro úplné začátečníky. Vlastnictví gongu není podmínkou účasti na kurzu. Budete hrát na mé gongy – bude jich k dispozici sedm. Je samozřejmě možné (a vítané) přinést sebou vlastní gong, ale není to povinné.

Program kurzu:
Základy hraní na gong – jak ke gongu přistupovat, základní typy úderů a jejich praktický nácvik, dostatek času na hraní a zkoušení úderů na různé typy gongů, během víkendu se všichni vystřídáte a postupně pro ostatní uděláte relaxaci s gongem.
Teorie – základní informace o historii gongu, zvuk gongu a jak působí na lidské tělo a mysl, jaké jsou další možnosti a způsoby používání gongu (kromě relaxace při józe), praktické informace, jak si gong vybrat a jak si ho koupit, co všechno dalšího je potřeba pro hraní, plus cokoliv dalších vás bude zajímat.

Součástí tohoto kurzu bude zcela mimořádná věc – celonoční Gong Puja (gongy budou hrát celou noc aniž by na jediný okamžik utichly, celkem 7 a půl hodiny a my přitom budeme spát). Puja bude v sobotu v noci, proto bude celá sobota věnována nejprve úplným základům hry na gong pro začátečníky a poté přípravě na Puju. Všichni účastníci kurzu budou během ní na gong hrát, každý samozřejmě podle svých možností a schopností.

Prostředí na Wildenavě je pro tuto událost mimořádně vhodné – krásný podkrovní prostor v domě na louce uprostřed hlubokých lesů, na úplné samotě, příjezd je po lesní cestě (i autem). Spaní je v tomto prostoru na matracích, případně mimo Puju jsou k dispozici ještě pokoje (za menší příplatek).
Cena za celý kurz (celkem 3 dny) je 5300 Kč (včetně vynikající veganské stravy po celou dobu)
Je možné zúčastnit se pouze na Gong Puje, cena 1950 Kč

Přihlášky e-mailem

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s