Celodenní seminář – kurz hraní na gong – sobota 26.2. od 10:30

Kurz pro začátečníky i mírně pokročilé
Místo: studio GrainSpace, Rašínovo nábřeží 26, Praha 2
Cena 1900,-
rezervace e-mailem nebo tel: 602 328 377

Kurz je určen pro všechny zájemce o gong, pro vás, kdo gong máte a hrajete na něj doma nebo jako učitelé Kundalini jógy na lekcích k relaxaci, a chcete se dozvědět o gong více a získat novou inspiraci pro své hraní, a samozřejmě i pro úplné začátečníky. Vlastnictví gongu není podmínkou účasti na kurzu. Budete hrát na mé gongy – bude jich k dispozici pět, možná už dokonce šest.

Program kurzu:
Základy hraní na gong – jak ke gongu přistupovat, základní typy úderů a jejich praktický nácvik, dostatek času na hraní a zkoušení úderů na různé typy gongů, během dne se všichni vystřídáte a postupně pro ostatní uděláte relaxaci s gongem.
Teorie – základní informace o historii gongu, zvuk gongu a jak působí na lidské tělo a mysl, jaké jsou další možnosti a způsoby používání gongu (kromě relaxace při józe), praktické informace, jak si gong vybrat a jak si ho koupit, co všechno dalšího je potřeba pro hraní, plus cokoliv dalších vás bude zajímat.
Náplň kurzu přizpůsobím vašim potřebám, zkušenostem i vaší zvídavosti.

Jsem Hana Ong Kar – lektorka Kundaliní jógy a Gong JourneyWoman, na gong hraju šestým rokem, v roce 2019 jsem absolvovala Gong Master Training (GMT) s Donem Conreaux a dalšími učiteli ve Velké Británii (10 dní), 2020 5denní GMT s Aidan McIntyre na Slovensku, v zimě 2021 dva online Advanced GMT s Donem Conreaux.
Vlastním pět gongů (další je na cestě), kromě hraní na gong při relaxaci na svých lekcích jógy pořádám pravidelně Gongové lázně a nabízím individuální Gongové terapie.
Kurzy hraní na gong jsem začala nabízet v zimě 2020 – bohužel jsme zvládli pouze jeden, další přerušila pandemie.
Ráda spolupracuji s dalšími hráči na gong, mnoho Gongových lázní jsme odehrály společně s Gongmasterkou Andreou Bajnokovou, dále hrajeme společně například s Dášou Dolejškovou nebo Hanou Vítkovou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s